۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

پیکاپ ویزای انگلیس از امارات [ابوظبی و دبی]

انگلیس  از پیشرفته‌ترین کشورهای جهان است و موقعیت‌های بسیار مناسب تحصیلی و تجاری و سطح مطلوب زندگی در آن باعث شده‌اند تا افراد زیادی از سراسر دنیا متقاضی مهاجرت به این کشور باشند. انگلیس علاوه‌بر‌این کشوری ست تاریخی، طبیعت زیبایی دارد و در مجموع از کشورهایی است که مورد توجه زیاد گردشگران قرار می‌گیرد و در این بین ایرانیان بسیاری نیز متقاضی سفر و مهاجرت به این کشور هستند. یکی از موانع راه سفر شهروندان ایرانی به انگلیس مشکل دریافت ویزای این کشور به‌سبب نبود سفارت انگلیس در کشور است و از آن‌جا که ایرانیان برای ورود قانونی به انگلیس نیاز به دریافت ویزا دارند، تنها راه اقدام به دریافت ویزای این کشور از کشورهای ثالث مجاور است. دریافت ویزای انگلستان از این راه موضوع پیکاپ ویزا انگلیس از امارات ، ایروان، ترکیه و … را به میان می‌آورد.

شرکت ساحل شنی با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی پیکاپ ویزا کشورهای انگلستان، آمریکا و … از طریق شهرهای مختلفی مانند آنکارا، ایروان، دبی و … می‌تواند ارائه‌ی پاسپورت و دریافت آن همراه با مهر ویزای کشور مد نظرتان را در زمانی کوتاه و با قیمتی مناسب از جانب شما انجام دهد. در این نوشته به یکی از خدمات این مرکز یعنی پیکاپ ویزا انگلستان از امارات و جزئیات آن خواهیم پرداخت. شما عزیزان می‌توانید علاوه بر مطالعه‌ی این مطلب برای کسب اطلاعات بیشتر با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ساحل شنی تماس بگیرید و از راهنمایی‌های کارشناسان ما استفاده کنید.

پیکاپ ویزا انگلیس از ترکیه

پیکاپ ویزای انگلیس از امارات

افرادی که قصد سفر به انگلستان را دارند و از طریق کشور ثالت در مجاورت ایران نسبت به دریافت ویزای این کشور اقدام کرده‌اند، بایستی پس از تأیید ویزا، بار دیگر به همان کشور ثالث مراجعه کنند و پاسپورت خود را برای الصاق ویزای انگلیس به سفارت این کشور ارائه دهند. اما مراجعه‌ی مجدد به کشور ثالث آن هم تنها برای ارائه‌ی پاسپورت، وقت و هزینه‌ی بسیاری بر متقاضی ویزا تحمیل می‌کند و خدمات پیکاپ ویزا درست برای کاهش این هزینه‌ها ست که به متقاضیان ارائه می‌شوند.

پیکاپ ویزا انگلیس از ترکیه

یکی از مناسب‌ترین کشورهای مجاور ایران برای دریافت ویزای انگلستان کشور امارات متحده عربی است و شمار زیادی از ایرانیان از طریق این کشور برای دریافت ویزای انگلستان و برخی کشورهای دیگر مثل آمریکا و کانادا استفاده می‌کنند. پس از تأیید ویزای درخواستی، متقاضی باید پاسپورت خود را برای الصاق ویزا به سفارت انگلستان در اماات، چه شهر ابوظبی و چه شهر دبی، ارائه دهد. اما همان‌طور که گفتیم محدودیت‌های زمانی و هزینه‌ی نسبتاً بالای سفر مجدد به امارات برای بسیاری از متقاضیان دریافت ویزای انگلستان مشکل‌ساز می‌شود.

خوشبختانه می‌توان با استفاده از خدمات پیکاپ ویزای انگلیس از امارات این مشکلات را برطرف کرد و صرفه‌جویی قابل‌توجهی در وقت و زمان به‌عمل آورد. برای سپردن پیکاپ ویزای انگلستان از امارات به ما تنها کافی ست قرارداد وکالتی رسمی برای انجام امور مربوط به ارائه‌ی پاسپورت و دریافت آن با مهر ویزای انگلستان را با شرکت ساحل شنی امضا کنید و مدارکی که برای انجام این پروسه مورد نیاز هستند را در اختیار ما قرار دهید. پس از این، در مدت کوتاهی، بدون نیاز به سفر به امارات و حضور در سفارت انگلیس در این کشور، پاسپورت خود را همراه با مهر ویزای انگلستان در ایران دریافت خواهید کرد.

پرچم انگلیس

هزینه پیکاپ ویزای انگلستان از سفارت انگلستان در امارات

مسلماً ارائه‌ی پاسپورت به سفارت انگلیس در ابوظبی یا در کنسولگری انگلیس در دبی مستلزم تهیه‌ی بلیط رفت‌وبرگشت به امارات، پرداخت هزینه‌ی اقامت تا زمان دریافت پاسپورت با مهر ویزا از سفارت، پرداخت هزینه‌های جانبی مانند هزینه‌های سفر برای ایرانیانی که ساکن شهرهایی هستند که فرودگاه آن‌ها به امارات پرواز ندارد و بسیاری موارد این‌چنینی است. گذشته از این انجام این پروسه نیاز به زمان نسبتاً زیادی دارد و این برای افرادی که وقت کافی ندارند مشکل بزرگی است. با توجه به هزینه‌های مالی و زمانی سفر مجدد به امارات می‌توان مبلغ پرداخت‌شده برای پیک اپ ویزا انگلیس از امارات را بسیار اندک به‌شمار آورد و می‌توان گفت مبلغی که شما برای پیکاپ ویزای انگلستان از امارات پرداخت می‌کنید به‌مراتب کمتر از مجموع هزینه‌های رفت‌وبرگشت شما به امارات برای دریافت مهر ویزای این کشور است. برای اطلاع از جزئیات هزینه‌های پیکاپ ویزای انگلیس از امارات با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای انگلیس از امارات

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای انگلستان از امارات بستگی به نوع ویزای درخواستی شما، از جمله ویزای مهاجرتی و غیرمهاجرتی، دارد. پس از تنظیم قرارداد وکالت با شرکت ساحل شنی، همکاران ما به شما کمک خواهند کرد تا تمامی مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزا را گردآوری و تکمیل کنید و با سپردن آن‌ها به ما در مدتی بسیار کوتاه و بدون مواجهه با هیچ مشکلی پاسپورت خود را همراه با ویزای کشور انگلستان در ایران تحویل بگیرید. وکالت‌نامه‌ی محضری امضاء‌شده، پاسپورت امضاء‌شده، ایمیل دریافت‌شده از سفارت انگلستان در امارات، مدارک شناسایی و … از جمله مدارکی هستند که برای پیکاپ ویزای انگلیس از سفارت این کشور در امارات مورد نیاز هستند.

تفاوت پیکاپ ویزا و پیکاپ پاسپورت انگلیس از امارات

با توجه به تعریفی که از پیکاپ ویزا ارائه کرده‌ایم می‌توان دریافت که تفاوتی بین دو اصطلاح پیکاپ ویزا و پیکاپ پاسپورت انگلستان از امارات وجود ندارد و هر دوی آن‌ها برای اشاره به فرایند ارائه‌ی پاسپورت به سفارت کشور انگلستان در این کشور و دریافت این پاسپورت همراه با ویزای انگلستان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

معرفی سایر خدمات ساحل شنی در ارتباط پیکاپ ویزا

ساحل شنی پس از تنظیم قرارداد وکالت و دریافت مدارک در مدت زمان بسیار کوتاهی پاسپورت شما را به سفارت انگلستان در امارات ارائه خواهد داد و خیلی زود آن را همراه با ویزای این کشور در ایران به شما تحویل خواهد داد. ساحل شنی علاوه بر این می‌تواند به شما در دریافت وقت سفارت انگلستان در کشورهای مجاور ایران مانند ترکیه و امارات کمک کند. شما عزیزان همچنین می‌توانید برای پیکاپ ویزای سایر کشورها و وقت سفارت آن‌ها از خدمات ساحل شنی استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر خدمات ساحل شنی به قسمت‌های مختلف وب‌سایت ما سر بزنید و یا از طریق شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید.

ارسال پاسخ

2 × پنج =