۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

پیکاپ ویزای انگلیس

بسیاری از مسافرین کشور انگلستان درباره پیکاپ ویزای انگلیس با مسائل، مشکلات و سؤالات زیادی روبرو می‌شوند که ما در این صفحه سعی کرده‌ایم به‌تمامی دغدغه‌های این دسته از گردشگران گرامی پاسخ دهیم. پیکاپ ویزا سختی‌های خاص خود را به دنبال دارد که شما مسافرین عزیز پس از مراجعه به سفارت و تحویل مدارک به کنسولگری می‌بایست حدود ۳ الی ۲۱ روز منتظر جواب موافقت یا عدم موافقت سفارت برای ویزای انگلستان باشید. در این حالت چنانچه از کشورهای واسط مثل امارات و ترکیه برای وقت سفارت اقدام کرده باشید، مجبور هستید که در این بازه زمانی ۳ روزه الی سه هفته‌ای، یا به ایران برگردید و مجدداً به کشور واسط جهت برای الصاق برچسب ویزا سفر کنید و یا اینکه با استفاده از تورهای خارجی در کشور واسطِ مدنظر بمانید! اما چنانچه اخذ ویزای انگلیس سفر خود را به ما بسپارید و یا اینکه از خدمات پیکاپ ویزای انگلیس آژانس ساحل شنی استفاده کنید، کارشناسان ما تمامی پروسه اخذ ویزا و پاسپورت شما مسافر و گردشگر عزیز را انجام خواهند داد و دیگر نیازی نیست در این شرایط گرانی ارز و بلیط هواپیما، هزینه‌های چندمیلیونی برای سفر مجدد به امارات یا ترکیه را متحمل شوید.

پیکاپ ویزای انگلیس با آژانس گردشگری ساحل شنی

چرا پیکاپ ویزا بهترین گزینه است؟

پرچم بریتانیاما در آژانس خدمات مسافرتی ساحل شنی برای شما گردشگران گرامی مبادرت به اخذ وقت سفارت انگلیس در تهران می‌کنیم و برای آن دسته از مسافرینی که تمایل به اخذ وقت‌های کنسولگری بریتانیا در خارج از ایران دارند، برای انجام پروسه انگشت‌نگاری و تحویل مدارک، وقت سفارت انگلیس در استانبول، آنکارا، دبی، ابوظبی و یا ایروان را برای مسافر اخذ می‌کنیم. دقت داشته باشید که چه از تهران و چه از کشورهای واسط به کنسولگری مراجعه کنید، اولویتی را در تأیید الزامی ویزای شما برای سفارت ایجاد نمی‌کند؛ اما چنانچه به هر دلیلی قصد دارید روند ثبت درخواست، انگشت‎نگاری و… را در خارج از ایران انجام دهید، باید به امارات یا ترکیه سفر کنید. پس از انگشت‌نگاری و تحویل مدارک خود به کارگزاری کنسولگری انگلستان مستقر در ترکیه یا امارات، بازه زمانی چند روزه‌ای را باید برای جواب سفارت تحمل کنید. در چنین شرایطی اغلب مسافرین ترجیح می‌دهند به ایران برگردند و از خدمات پیکاپ ویزا استفاده کنند؛ چراکه چنانچه از این خدمات استفاده نکنند، می‌بایست پس از تحویل مدارک به ایران برگردند و مجبور هستند بعد از گذشت چند روز، به‌تنهایی مجدداً به ترکیه یا امارات برای مطلع شدن از تأیید یا ریجکت شدن درخواست ویزای خود سفر کنند. این رفت‌وبرگشت هزینه‌های مسافرتی زیادی به مسافر متحمل می‌کند و بر همین اساس، اغلب توریست‌ها و مسافرین ترجیح می‌دهند پروسه الصاق برچسب ویزا و تحویل پاسپورت مهرشده یا پیکاپ ویزای انگلیس را به شرکت‌های معتبری مثل آژانس خدمات گردشگری ساحل شنی بسپارند و از شر هزینه‌های اضافی سفر مجدد به ترکیه و یا امارات خلاص شوند.

مسافرین عزیزی هم که پس از تحویل مدارک خود به کارگزاری، با پرداخت هزینه پاس‌بک می‌کنند بعد از گذشت دو الی سه هفته ایمیلی مبنی بر تأیید یا ریجکت شدن درخواست ویزای خود از سوی سفارت بریتانیا دریافت می‌کنند. در هر دو حالت (چه تأیید درخواست ویزا چه ریجکت) با استفاده از خدمات پیکاپ پاسپورت انگلیس آژانس ساحل شنی می‌توانید با کمترین هزینه و بدون سفر مجدد خود به ترکیه، پاسپورت خود را دریافت نمایید. آژانس مسافرتی ساحل شنی با سال‌ها تجربه در امر اخذ ویزا و پیکاپ ویزای انگلستان، آماده ارائه خدمات گردشگری به شما مسافرین می‌باشد و با سه پرواز در هفته به ترکیه، در سریع‌ترین زمان ممکن می‌تواند امور پیکاپ ویزای بریتانیای شما مسافرین گرامی را انجام دهد.

پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه

شما مسافرین و توریست های گرامی کشور بریتانیا چنانچه بعد از انگشت نگاری و تحویل مدارک ترجمه شده به کارگزاری سفارت انگلستان مستقر در آنکارا و یا استانبول، اصل پاسپورت خود را به کارگزاری تحویل داده باشید میبایست برای بازگشت به ایران برگه عبور به افسران فرودگاه های ترکیه ارائه دهید. در چنین شرایطی معمولا با گذشت سه الی هفت روز، کنسولگری انگلستان مدارک شما را بررسی و تصمیم سفارت برای درخواست ویزای شما را پیگیری میکند. اگر پیکاپ ویزای انگلیس خود را به ما سپرده باشید، به نمایندگی از شما با کمترین هزینه ممکن و سریعترین زمان ممکن پاسپورت و دیگر مدارک شما را از کارگزاری های ترکیه تحویل میگیریم و موافقت یا عدم موافقت سفارت بریتانیا مبنی بر ویزای شما را به اطلاع تان میرسانیم. برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزای انگلستان کافیست که به ما ( آژانس مسافرتی ساحل شنی ) وکالت کاری دهید تا نماینده قانونی شما برای مراجعه به کارگزاری های انگلستان در ترکیه باشیم. بدون اینکه نیاز باشد خود به آنکارا یا استانبول سفر کنید و درگیر تهیه بلیط پرواز، هتل و دیگر مسائل سفر شوید، کافیست پروسه پیکاپ پاسپورت انگلیس خود را به ما بسپارید. جهت دریافت هزینه و کسب اطلاعات بیشتر درباره این خدمات میتوانید با شماره گیری ۵۷۹۳۸-۰۲۱ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

پیکاپ ویزای انگلستان از امارات

اگر کارگزاری‌های سفارت انگلستان در کشور امارات را برای انگشت‌نگاری و تحویل مدارک خود انتخاب کرده باشید، پاسپورت به شما برگردانده می‌شود تا به ایران بازگردید چون برخلاف ترکیه، کشور امارات برگه عبور برای مسافرین ارائه نمی‌دهد. در بازه زمانی دو الی سه هفته‌ای ایمیل تأیید یا ریجکت شدن درخواست ویزا به صندوق پست الکترونیکی‌تان ارسال می‌شود که در هر دو صورت، با سپردن کار پیکاپ ویزای انگلیس به آژانس مسافرتی ساحل شنی با نازل‌ترین هزینه و سریع‌ترین زمان ممکن، مدارک، ویزای الصاقی به پاسپورت و یا نامه ریجکت شده سفارت را از کارگزاری تحویل می‌گیریم و به شما ارائه می‌کنیم. شایان‌ذکر است که ارسالی‎ها به ابوظبی و دبی هرروز در آژانس گردشگری انجام می‌شود و امر پیکاپ ویزای انگلیس شما مسافرین گرامی با بیشترین سرعت ممکن قابل انجام است.

پیکاپ ویزای انگلیس با آژانس گردشگری ساحل شنی

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای انگلستان

  • رسید سفارت
  • ایمیل سفارت
  • اصل پاسپورت ( در صورت پاس‎بک کردن )
  • کپی پاسپورت
  • ارائه وکالت نامه به آژانس مسافرتی

به ما محول کنید

با بالا رفتن هزینه‌های دلار، یورو و بلیط های هواپیمایی چنانچه بخواهید برای اخذ ویزا و پاسپورت خود به کنسولگری‌های بریتانیا در امارات یا ترکیه مراجعه کنید، متحمل هزینه‌های زیادی برای رزرو هتل، پرواز و دیگر هزینه‌های سفر خواهید شد و چنانچه این امور را به یک آژانس خدمات مسافرتی و گردشگری خوش‌نام و معتبر مانند ساحل شنی بسپارید، با یک تیر دو نشان می‌زنید. زیرا هم از شر دغدغه‌های مربوط به مسافرت مجدد و مراجعه دوباره به کنسولگری راحت می‌شوید و هم صرفه‌جویی مالی قابل‌توجهی را انجام می‌دهید. شما کافیست با شماره‌گیری ۵۷۹۳۸-۰۲۱ و یا مراجعه به آدرس تهران، سعادت‌آباد، نبش خیابان ۳۱ شرقی، پلاک ۲، طبقه ۲ امور پیکاپ ویزای انگلیس سفر خود را به کارشناسان خبره و باتجربه ما در آژانس گردشگری سال شنی درخشان بسپارید.

ارسال پاسخ

14 + 15 =