۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

پیکاپ ویزای کانادا از امارات متحده عربی (ابوظبی و دبی)

پیکاپ ویزای کانادا از امارات متحده عربی (ابوظبی و دبی)

آیا پیکاپ ویزای کانادا از امارات متحده عربی یا پیکاپ پاسپورت کانادا از امارات متحده عربی در شهرهای ابوظبی و دبی صورت می‌گیرد؟

روند انجام پیکاپ ویزای کانادا از امارات متحده عربی (ابوظبی و دبی)

در اولین فرصت پاسپورت‌ها و یا گذرنامه‌ها با اولین پرواز هفتگی به ابوظبی ارسال می‌گردد تا مراحل پیکاپ ویزای کانادا از امارات متحده عربی (ابوظبی) انجام شود و پس از یک تا دو روز کاری وارد سفارت کانادا می‌شود. پس از آماده‌شدن پاسپورت و تحویل آن، نماینده این مرکز (ساحل شنی درخشان) با اولین پرواز هفتگی به ایران باز می‌گردد.

تفاوت بین پیکاپ ویزای کانادا از امارات متحده عربی (ابوظبی و دبی) و پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه (آنکارا و استانبول)

فرقی بین پیکاپ ویزای کانادا از امارات متحده عربی (ابوظبی و دبی) و پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه (آنکارا و استانبول) وجود ندارد. سفارت کشور کانادا در هیچ‌کدام از این کشورها (امارات و ترکیه) و شهرها (ابوظبی، آنکارا و استانبول)، درخواست‌ها را به صورت مستقیم دریافت نمی‌کند و این کار توسط کارگزارهای مستقیم سفارت کانادا که در امارات و ترکیه می‌باشند، انجام می‌گیرد.

در حال حاضر خدمات پیکاپ ویزا و یا پیکاپ پاسپورت کانادا از طریق شهر آنکارا صورت می‌گیرد. در واقع شما از هر شهری هم مراحل انگشت‌نگاری را هم طی کرده باشید، جهت انجام پیکاپ ویزا می‌بایست از طریق آنکارا (پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا) اقدام شود.

مدت زمان پیکاپ ویزای کانادا

مدت زمانی که جهت پیکاپ ویزای کانادا طول می‌کشد معمولاً بین یک تا دو هفته می‌باشد که توسط نمایندگان ساحل شنی درخشان صورت می‌پذیرد.

مدارک مورد نیاز جهت پیکاپ ویزای کانادا

  1. اصل پاسپورت (گذرنامه) امضاء‌شده
  2. پرینت ایمیل ارسال‌شده از سفارت کانادا
  3. اصل رسید پرداختی وجه سفارت کانادا (در صورت پرداخت اینترنتی، پرینت پرداختی سفارت کانادا)
  4. جهت ویزاهای اقامتی (۲ قطعه عکس با مشخصات پشت زمینه سفید، رنگی، در اندازه ۵*۷، پشت‌نویسی‌شده به همراه مُهر، تاریخ، آدرس و شماره عکاسی)

نکات و موارد مهم جهت پیکاپ ویزای کانادا

  • تمامی پیکاپ‌های ویزای کانادا بدون در نظرگرفتن محل انگشت‌نگاری، از ترکیه و شهر آنکارا انجام می‌شود.
  • جهت پیکاپ ویزای کانادا از امارات متحده عربی (ابوظبی) نیازی به حضور متقاضی ویزای کانادا در سفارت کانادا و یا کارگزاری‌های سفارت کانادا نمی‌باشد و تمامی مراحل پیکاپ ویزای کانادا توسط نماینده متقاضی یعنی شرکت ساحل شنی درخشان انجام می‌پذیرد.

توجه: پیکاپ ویزاهای کانادا بدون در نظر گرفتن محل انگشت‌نگاری که کجا انجام شده، می‌بایست در آنکارا انجام شود و شما حتی اگر در ابوظبی و یا دبی هم انگشت‌نگاری شده باشید، می‌بایست جهت پیکاپ ویزا از آنکارا اقدام شود.

پیکاپ ویزای کانادا از امارات متحده

مشاوره اختصاصی ساحل شنی درخشان

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان از طریق شماره تلفن 57938-021 تماس حاصل فرمایید.

ارسال پاسخ

18 + 12 =