۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه (آنکارا و استانبول)

پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه (آنکارا و استانبول)

پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه یا پیکاپ پاسپورت کانادا از ترکیه در دو شهر آنکارا (Ankara) و استانبول (Istanbul) صورت می‌گیرد. معمولاً از زمان تحویل مدارک به کارگزاری سفارت کانادا در ترکیه (VAC) سه تا چهار روز کاری زمان می‌برد.

روند کلی انجام پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه

پاسپورت‌ها و یا گذرنامه‌ها با پروازهای هفتگی (یکشنبه و چهارشنبه) توسط نماینده این مرکز (ساحل شنی درخشان) به ترکیه فرستاده می‌شود و پس از آماده‌شدن روادید کانادا، پاسپورت ویزاخورده شخص با پروازهای هفته بعد به ایران باز می‌گردد. به طور کلی پروسه انجام پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه معمولاً یک هفته زمان می‌برد.

چرا پیکاپ ویزای کانادا و یا پیکاپ پاسپورت کانادا از ترکیه؟

با توجه به تعطیلی سفارت کانادا در ایران و عدم انجام خدمات کنسولی، متقاضیان ویزای کانادا (روادید کانادا) و  جهت انجام مصاحبه و طی‌کردن مراحل اداری می‌بایست به یکی از کشورهای همسایه سفر کنند. یکی از بهترین گزینه‌ها در این خصوص کشور ترکیه می‌باشد که متقاضیان زیادی آن را جهت اخذ ویزای کانادا و پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه انتخاب می‌کنند.

پیکاپ پاسپورت کانادا یا پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه

اگر قصد سفر و یا مهاجرت به کانادا را دارید و تا به حال به این کشور پهناور سفر نکرده‌اید لازم است بدانید که پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه یکی از آخرین مراحل دریافت مجوز به کشور کانادا می‌باشد. معمولاً قوانین پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت برای هر کشور متفاوت بوده و این امر برای کشور کانادا نیز مختص به قوانین و مقررات این کشور خواهدبود.

تفاوت پیکاپ ویزای کانادا نسبت به بقیه کشورها

جهت پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه باید توجه داشت که به طور کلی پیکاپ ویزا و یا پیکاپ پاسپورت برای کشورهای مختلف بدین صورت می‌باشد که متقاضی ویزا از هر شهری که مراحل انگشت‌نگاری را انجام داده، می‌بایست برای پیکاپ ویزا نیز از همان شهر اقدام نماید. اما برای کانادا بدین شکل نمی‌باشد و برای پیکاپ پاسپورت و یا پیکاپ ویزا از هر شهری که مراحل انگشت‌نگاری را انجام‌داده‌باشید می‌بایست جهت پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه و شهر آنکارا اقدام کنید. مگر در شرایطی که در پرینت ایمیل سفارت کانادا جهت اقدام به پیکاپ ویزا و یا پیکاپ پاسپورت به شهر دیگری اشاره‌شده‌باشد که در این صورت متقاضی باید از همان شهر اقدام نماید.

جهت پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه حضور متقاضی الزامی نیست.

برای پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه حضور متقاضی الزامی نیست و این کار می‌تواند توسط نماینده متقاضی صورت پذیرد. برای این امر و کسب مشاوره بیشتر می‌توانید با کارشناسان و متخصصین شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان تماس حاصل کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن جهت پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه اقدام شود.

مدارک مورد نیاز جهت پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه (آنکارا و استانبول)

  1. اصل پاسپورت و یا گذرنامه امضاء‌شده
  2. پرینت ایمیل از سفارت کانادا
  3. جهت ویزاهای اقامتی (۲ قطعه عکس پشت زمینه سفید، رنگی، با اندازه ۵*۷، پشت‌نویسی‌شده به همراه مُهر، تاریخ، آدرس و شماره عکاسی)

توجه: در حال حاضر کلیه خدمات پیکاپ ویزای کانادا که توسط شرکت ساخل شنی درخشان انجام می‌شود از طریق شهر آنکارا صورت می‌گیرد.

پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه

مشاوره اختصاصی ساحل شنی درخشان

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان از طریق شماره تلفن 57938-021 تماس حاصل فرمایید.

ارسال پاسخ

15 − شش =