۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت

همان‌طور که اطلاع دارید در جهان کنونی ما تنها راه قانونی جهت سفر به کشورهای مختلف جهان، اخذ ویزا و الصاق آن به پاسپورت شخص متقاضی می‌باشد و در این بین می‌توان گفت اصلاحات و روش‎های بسیار متعدد و شایانی وجود دارد که پیکاپ ویزا یا همان پیکاپ پاسپورت که تنها در ظاهر کلمه با هم متفاوت هستند و هیچ تمایزی دیگری بین آنان وجود ندارد از برجسته ترین این قبیل موارد بحساب آورده می‌شوند. به همین خاطر ما سعی داریم تا در یک مطلب کاملاً مختصر و مفید در مجله گردشگری ساحل شنی درخشان شما را با این دو اصطلاح بیش از پیش آشنا نماییم و در خصوص آن توضیحات مغتنمی را برایتان متذکر شویم. ضمنا چنانچه نیاز به اخذ پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت و مشاوره در این زمینه دارید، کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید.

اصطلاح پیکاپ در صنعت گردشگری یعنی چه؟

پیکاپ ویزا یا پیکاب پاسپورت با ساحل شنیشاید نخستین سوالی که در خصوص پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت در ذهن مخاطب و یا فرد درخواست کننده ایجاد شود، این باشد که معنای پیکاپ در صنعت توریسم جهانی به چه چیزی اتلاق می‌شود؟! در پاسخ به این سؤال باید بگوییم پیکاپ در معنای لغتی خود به زبان انگلیسی به معنای تحویل گرفتن شخص و یا چیزی می‌باشد و در صنعت توریسم به اخذ ویزا یا پاسپورت از طریق کشوری واسطه توسط یک کارگزار معتبر، پیکاپ گفته می‌شود. برای مثال گردشگران و علاقه مندان سفر به کشور کانادا جهت دریافت ویزا و یا پاسپورت آن می‌توانند از طریق کشورهایی همچون امارات متحده عربی و ترکیه اقدام نمایند.

گردشگران و متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که پیکاپ ویزا و یا پیکاپ پاسپورت زمانی معنا پیدا می‌کند که متقاضی چاره‎ای جز ارائه درخواست خود به کشوری واسطه نداشته باشد که این مورد عمدتاً با تعطیلی سفارت کشور مقصد، حال به هر دلیلی در کشور مبدأ صورت می‌پذیرد. همچنین توجه داشته باشید که شرکت و یا شخص کارگزار که مسئولیت انجام پیکاپ شما را بر عهده گرفته است تا هم در هزینه‎ها و هم در زمان شما صرفه‎جویی بعمل آورده شود، بایستی دارای مجوز رسمی و همچنین کاملاً قابل اعتماد باشد؛ چرا که همراه داشتن پاسپورت دیگران در همه‎جای دنیا جرم تلقی می‌شود و به این خاطر بایستی دارای مجوز کتبی از سوی سازمان های ذی صلاح باشد تا در فرودگاه ها و پایانه های مرزی کشورها دچار مشکل و مسئله ای نشود. ناگفته نماند که علاقه مندان به پیکاپ ویزای کانادا و یا پیکاپ پاسپورت کانادا می‌توانند با خیالی آسوده مسئولیت انجام مراحل سفر توریستی خود به این کشور را به ما که کارگزاری کاملاً نام آشنا و معتبر در ایران هستیم و با اسم آژانس خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان فعالیت می‌کنیم، واگذار نمایند.

کشورهای نیازمند به تهیه پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت

پیکاپ ویزا یا پیکاب پاسپورت با ساحل شنیبا توجه به اوضاع سیاسی نه چندان مطلوب میان کشور عزیزمان ایران با تعداد محدودی از کشورهای دنیا که در زمینه های توریستی و گردشگری صاحب نام نیز تلقی می‌شوند، بایستی جهت اخذ ویزا و الصاق آن به پاسپورت حتماً به سفارت این دسته از کشورها در جایی دیگر غیر از ایران مراجعه نماییم؛ زیرا سفارت و کنسولگری این قبیل کشورها همچون انگلستان، آمریکا و کانادا در تهران تعطیل و یا غیر فعال می‌باشد. مثلاً شما عزیزان باید بدانید که چنانچه تمایل به اخذ ویزای کشور کانادا داشته باشید، بایستی ما به عنوان کارگزار مورد اعتماد و وثوقتان جهت انجام کارهای مسافرتی تان به کانادا و همچنین جلوگیری از تلف شدن هزینه و زمان فوق العاده ارزشمند شما متقاضیان عزیز از سفارت و کنسولگری کانادا در شهرهای استانبول و آنکارا در ترکیه و یا شهرهایی نظیر ابوظبی و دبی در امارات اقدام نماییم.

همچنین علاقه مندان سفر به آمریکا نیز باید بدانند که جهت تهیه پیکاپ پاسپورت این کشور می‌توانند کارگزار خود را راهی یکی از کشورهای پیرامون ایران همچون ترکیه، ارمنستان، امارات کنند که هم از بیشترین آمار مراجعه کنندگان ایرانی تبار برخوردار هستند و هم در فاصله مکانی ناچیزی از مرزهای کشورمان قرار گرفته اند. در خصوص سفر به بزرگترین کشور اروپا یعنی بریتانیا نیز ما؛ در آژانس خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان می‌توانیم مراحل مورد نیاز اخذ ویزای انگلستان را در کمترین بازه زمانی و با کمترین هزینه ممکنه برایتان انجام دهیم.

مدارک مورد نیاز

  • ارائه پاسپورت و یا گذرنامه امضا شده
  • ارائه پرینت ایمیل دریافت شده از سوی سفارت کشور مقصد

نکته: گردشگران و علاقه مندان ایرانی جهت انجام سفر به کشورهایی که دارای سفارتخانه هایی تعطیل و یا نیمه تعطیل در کشورمان هستند، می‌توانند جهت تعیین وقت مصاحبه از طریق آژانس خذمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان که همچون نام خود از رزومه ای کاملاً طلایی و درخشان در زمینه توریسم داخلی و بینالمللی برخوردار است، اقدام نمایند. دوستان گرامی توجه داشته باشید که چنانچه لازم به انجام پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت داشته باشید، مجموعه خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان می‌تواند به عنوان کارگزار معتبر و مورد اعتماد شما عزیزان جهت انجام مراحل اخذ و الصاق آن به گذرنامه تان اقدام نماید که بدیهی است در صورت داشتن سؤال از طریقه انجام این کار و هزینه های آن بایستی به صورت حضوری و غیر حضوری شرایط را از کارشناسان و مشاوران ما در این مجموعه خدماتی جویا شوید.

پیکاپ ویزا یا پیکاب پاسپورت با ساحل شنی

پیکاپ ویزا را به ما بسپارید

گردشگران و علاقه مندان ایرانی سفر به کشورهای مختلف دنیا جهت گشت و گذار و اقامتی کوتاه مدت در آنان توجه داشته باشند که چنان‌چه نیاز به انجام پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت داشته باشند، می‌توانند از صفر تا صد سفر توریستی و تفریحی خود را بر عهده آژانس خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان واگذار نمایند. دوستان و مخاطبان عزیز توجه داشته باشند که جهت سفر به هر نقطه از این جهان، بایستی ابتدا در وهله اول به دنبال تعیین وقت مصاحبه از سفارت جهت اخذ ویزای آن کشور باشید و سپس برای انجام سایر مراحل قانونی شدن سفرتان، اقدام نمایید که در این راه قطعاً ما می‌توانیم به عنوان یکی از فعال ترین و معتبر ترین شرکت ها و آژانس های مسافرتی و گردشگری ایران، شما را در اخذ پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت یاری نماییم. تنها کافیست با شماره‎گیری ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما در ارتباط باشید.

ارسال پاسخ

5 × پنج =