۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

وقت سفارت انگلیس در تهران

وقت سفارت انگلیس در تهران یکی دیگر از خدماتی است که آژانس ساحل شنی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. چنانچه متقاضی ویزا برای کشور انگلستان هستید، بهتر است همین ابتدا بدانید که نیازی به مصاحبه در سفارتخانه بریتانیا نخواهید داشت و می‌بایست برای امور ثبت اثر انگشت و چهره برداری به دفاتر VFS در تهران مراجعه نمایید. خاطرنشان هستیم که به دلایل سیاسی، ویزای انگلستان یکی از سخت‌ترین ویزاهایی می‌باشد که به مردم ایران داده می‌شود و بر همین اساس، نیاز به مشاوران باتجربه و متخصص خواهید داشت. لذا پیشنهاد می‌کنیم با مشاوران ساحل شنی در تماس باشید و تمامی کارهای مربوط به سفر و تهیه روادید این کشور را به ما بسپارید . در این مقاله سعی کرده‌ایم که اطلاعات کاملی در رابطه با وقت سفارت انگلیس در تهران به شما عزیران داده باشیم.

VFS وی اف اس گلوبال چیست؟

بنا بر اعلام دولت انگلستان، ایرانیان فقط در سه کشور ایران، امارات و ترکیه می‌توانند برای سفر به این کشور اقدام کنند و بر همین اساس، به علت افزایش هزینه‌های عوارض خروج از کشور، بهتر است وقت سفارت انگلیس در تهران را در اولویت اول خود قرار دهید. به خاطر حجم بالای مراجعات به سفارتخانه بریتنیا، دولت این کشور تصمیم گرفت که انجام امور ثبت چهره و اثر انگشت از متقاضیان سفر به انگلستان را به شرکت VFS واگذار کند. دفاتر VFS تنها موظف به دریافت و بررسی مدارک، انگشت نگاری و ثبت چهره از متقاضیان می‌باشد و نقشی در تأیید یا رد کردن ویزای شما ندارند.

چرا وقت سفارت انگلیس در تهران بهتر است؟

بسیاری از هم‌وطنان عزیزی که قصد سفر به انگلیس را دارند اعتقاد دارند که اگر به دفاتر VFS در ترکیه و امارات مراجعه کنند، درخواست آنها برای ویزای این کشور سریع‌تر و راحت‌تر مورد قبول خواهد گرفت! بر اساس تجربه و آمارهای موجود، این تصور اشتباه بوده و ما به بسیاری از مسافرانی برخورد کرده‌ایم که درخواست ویزای آنها در ابوظبی و آنکارا رد شده است. لذا به‌هیچ‌عنوان به خاطر این مسئله، به امارات و ترکیه سفر نکنید. پس از تعیین وقت سفارت انگلیس در تهران و مراجعه به دفتر VFS، مدارک شما به ابوظبی ارسال می‌شود و ظرف مدت پانزده روز تأیید و یا رد شدن مدارک به اطلاع شما خواهد رسید. همچنین با توجه به افزایش عوارض خروج از کشور و چند برابر شدن نرخ دلار و بلیت‌های هواپیمایی، برای سفر خود به دبی یا آنکارا باید حداقل پنج میلیون تومان هزینه کنار بگذارید اما با تعیین وقت سفارت انگلیس در تهران می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی بسیاری داشته باشید. توجه داشته باشید آدرس جدید تعیین وقت سفارت انگلیس در تهران (دفتر VFS تهران)، میدان آرژانتین، خیابان الوند، خیابان راشل کوری، ساختمان ۱۱ طبقه اول می‌باشد.

بررسی مدارک چگونه سریع‌تر انجام می‌گیرد؟

همان‌طور که در قسمت عنوان کردیم، محلی که برای درخواست ویزا و ارائه مدارک اقدام می‌کنید ارتباطی به رد یا پذیرفته شدن درخواست شما ندارد اما وقتی پای جواب دهی سریع به میان می‌آید، اوضاع تغییر می‌کند. متأسفانه چنانچه از تهران اقدام به ارائه مدارک به VFS کنید، امکان استفاده از سرویس حق تقدم و سرویس حق تقدم فوق‌العاده جهت کاهش زمان بررسی مدارک را نخواهید داشت و فقط سرویس استاندارد ۱۵ روزه برای شما عزیزان مقدور می‌باشد. در واقع تنها راه به‌منظور اینکه مدارک شما سریع‌تر بررسی شود فقط استفاده از سرویس‌های حق تقدمی می‌باشد که دولت انگلستان برای دفاتر VFS مستقر در امارات و ترکیه ارائه داده است و سرعت بررسی مدارک شما عزیزان، درگرو این است که از کجا برای وقت سفارت انگلیس در تهران و درخواست ویزا اقدام کرده‌اید. اگر عجله دارید و نیاز دارید مدارک شما به‌سرعت بررسی شود، باید به دفاتر VFS در ترکیه یا امارات مراجعه کنید و  از سرویس‌های حق تقدم استفاده کنید. در بازه زمانی پنج روزه (برای سرویس حق تقدم عادی) و یک روزه (حق تقدم فوق‌العاده) مدارک ارسالی شما بررسی و تصمیم‌گیری می‌شود؛ هزینه استفاده از سرویسها ۴ الی ۱۱ برابر هزینه سرویس استاندارد می‌باشد.

وقت سفارت انگلیس در تهران با آژانس ساحل شنی

نحوه ثبت وقت سفارت انگلیس در تهران

پروسه تکمیل فرم درخواست وقت سفارت انگلیس کاملاً رایگان می‌باشد اما بهتر است بدانید هنگامی‌که هر بار برای درخواست ویزای بریتانیا اقدام می‌کنید، می‌بایست هزینه‌های صدور ویزای این را پرداخت کنید. باید توجه داشته باشید که پرداخت هزینه‌های صدور ویزا به روش‌های آنلاین می‌بایست انجام شود و چنانچه به هر دلیلی در وقت معین‌شده به دفاتر VFS مراجعه نکنید، شامل جریمه خواهید شد. چنانچه پروسه اخذ ویزای انگلیس خود را به ما بسپارید نیازی به انجام بسیاری از کارها نخواهید داشت اما برای آموزش، سه گام تا تعیین وقت سفارت بریتانیا در تهران به شرح زیر میباشد :

  1. به این لینک مراجعه کنید، نوع درخواست خود را ثبت و فرم مشخصات هویتی را پر و ارسال کنید.
  2. وقت مصاحبه خود را ثبت و رزرو کنید. پس از اینکار، مهلت سه ساعته برای پرداخت هزینه درخواست به شما داده می‌شود.
  3. پس از واریز، به این لینک جهت رجیستری مراجعه کنید.

چنانچه در هر مرحله از تعیین وقت سفارت انگلیس در تهران با مشکلاتی روبرو شدید، می‌توانید تلفن خود را بردارید و با کارشناسان ساحل شنی در ارتباط باشید. ما به شما کمک می‌کنیم با کمترین دغدغه وقت سفارت انگلیس در تهران را رزرو و در سریع‌ترین زمان، ویزای انگلستان خود را تهیه کنید.

از خدمات ما اطلاع دارید؟

ما در ساحل شنی گرد هم آمده‌ایم تا شما هم‌وطنان عزیزمان بتوانید با خیالی آسوده به کشور موردنظرتان سفر کنید و از مسافرت خود نهایت لذت را ببرید. سفر به انگلستان پیچیدگی‌ها، موانع و سختی‌های خاص خود را دارد و چنانچه به‌تنهایی قصد داشته باشید امور ویزای خود را انجام دهید، با سردرگمی‌ها و مشکلات عدید ای مواجه خواهید شد. برای سفر به انگلستان و تعیین وقت سفارت انگلیس در تهران، می‌بایست از تمکن مالی کافی برخوردار باشید و دولت انگلستان سرسختانه مدارک مربوط به گردش حساب مالی، گواهی اشتغال به‌کار، پروانه کسب، واچر هتل، بلیت های هواپیمایی رزرو شده و دعوت‌نامه شما را بررسی می‌کند که اگر نقصی در مدارک خود داشته باشید، به‌راحتی مانع مسافرت شما به انگلستان می‌شود. لذا پیشنهاد می‌کنیم به ما اعتماد کنید و صفر تا صد مراحل ویزای انگلستان و تعیین وقت سفارت انگلیس در تهران خود را به ما بسپارید. برای ارتباط با ما کافیست با شماره ۰۲۱۵۷۹۳۸ در ارتباط باشید و یا به آدرس تهران، سعادت‌آباد، نبش خیابان ۳۱ شرقی، پلاک ۲، طبقه ۲ مراجعه فرمایید.

ارسال پاسخ

4 × 5 =