۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

وقت سفارت انگلیس | وقت سفارت بریتانیا

وقت سفارت انگلیس

وقت سفارت بریتانیاانگلستان یکی از قدرتمندترین کشورهای اروپایی و جهان است که برای سفر به سوی این سرزمین زیبا باید اقدام به دریافت ویزای انگلیس (ویزای بریتانیا) و تعیین وقت سفارت انگلیس کنید. در این مطلب به چگونگی تعیین وقت سفارت انگلیس و مدارک مورد نیاز سفارت انگلیس پرداخته‌ایم تا اطلاعات جامعی در مورد سفارت انگلیس و مراحل دریافت وقت سفارت داشته باشید. مرکز ساحل شنی درخشان، یکی از آژانس‌های گردشگری و مسافرتیِ فعال در زمینۀ تورهای مسافرتی و اخذ ویزا می‌باشد که می‌تواند شما را تا دریافت وقت سفارت انگلیس و اخذ ویزای انگلستان همیاری کند. با آژانس ساحل شنی درخشان همراه باشید تا بتوانید ظرف مدت ۱۰ روز، وقت سفارت انگلستان را از آن خود کنید.

در این مطلب منظور از انگلیس و یا انگلستان در واقع بریتانیا و یا پادشاهی متحد (United Kingdom و یا به اختصار UK) با نام رسمی پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی (United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland) که شامل کشورهای انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی هست، می‌باشد که بیشتر برای راحتی خوانندگان و فارسی‌زبانان از نام متداول‌تر آن یعنی انگلیس و یا انگلستان استفاده شده‌است.

United Kingdomبریتانیا (United Kingdom)

بریتانیا یکی از ابرقدرت‌های جهان از نظر سیاسی و اقتصادی می‌باشد که عده بی‌شماری از افراد در سرتاسر جهان در پی مهاجرت و گرفتن اقامت کشور انگلستان هستند تا بتوانند وارد چرخه عظیم و پیشرفته و همیشه رو‌به‌رشد اقتصاد بریتانیا شوند. در این میان جوانان در پی دانش و علم برای تحصیل در بهترین دانشگاه‌های جهان مثل کمبریج، آکسفورد و … انگلستان را انتخاب می‌کنند تا به آرزو‌های خود دست یابند. در این میان افراد دوستدار تاریخ و فرهنگ غنی برای دیدن تاریخ و فرهنگ باشکوه انگلستان و طبیعت بکرِ آن راهی انگلستان می‌شوند تا در خیابان‌های پایتخت انگلستان یعنی لندن قدم بزنند و از دیدن زیبایی‌های این شهر لذت ببرند. حالا به هر قصد و نیتی که تصمیم گرفتید به انگلستان بروید، باید ویزای انگلستان را دریافت کنید که ملزم به تعیین وقت سفارت انگلیس می‌‎باشد.

ویزای انگلیس و اخذ وقت سفارت انگلیس

برای آن‌که ویزای انگلیس خود را دریافت کنید، ابتدا باید اقدام به تعیین وقت سفارت بریتانیا کنید. که البته کشور عزیزمان ایران طی جریانات سیاسی که داشته است، مراحل تعیین وقت سفارت انگلیس و در پی آن اخذ ویزای انگلیس را برای مردم عزیزمان مشکل کرده است. اما نگران این مسئله نباشید، تعیین وقت سفارت بریتانیا خود را به ساحل شنی درخشان بسپارید تا خیالتان از جانب تعیین وقت سفارت انگلستان آسوده باشد.

مراحل تعیین وقت سفارت انگلیس

 • اولین قدم در تعیین وقت سفارت انگلستان، انتخاب نوع ویزای انگلستان است.
 • پُر کردن فُرم انگلیسی درخواست ویزای انگلیس
 • تعیین محل مناسب برای انگشت‌نگاری
 • تعیین وقت سفارت انگلستان
 • پرداخت هزینه وقت سفارت انگلستان

وقت سفارت انگلیس

چند نکته صرفاً جهت یادآوری وقت سفارت انگلیس

 • متقاضیان ویزای بریتانیا که موفق به تعیین وقت سفارت شدند، باید در روز مشخص‌شده به همراه مدارک لازم ویزای انگلیس برای انگشت‌نگاری و ارائه مدارک در سفارت انگلیس حضور یابند، در غیراین‌صورت درخواست ویزای انگلیس آن‌ها بطور خودکار از لیست درخواست‌کنندگان حذف می‌شود.
 • مدت زمانی که در سفارت انگلیس زمان نیاز دارید تا انگشت‌نگاری، عکس‌برداری و ارائه مدارک ویزای انگلیس انجام گردد تقریباً ۲۰ دقیقه است.

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت انگلیس

متقاضیان وقت سفارت در روز وقت سفارت بریتانیا در هر کشوری، باید علاوه بر مداراک ویزای انگلستان، مدارکی دیگری از قبیل زیر را به‌همراه خود داشته باشند:

 • اسکن صفحه اول پاسپورت (تمام رنگی و با کیفیت)
 • فُرم تکمیل‌شده درخواست وقت سفارت انگلیس به زبان فارسی
 • واچر هتل محل اقامت در انگلیس و رزرو بلیط رفت‌وبرگشت
 • فایل اسکن دعوت‌نامه انگلیس و مدارک هویتی دعوت‌کننده (در صورت داشتن دعوت‌نامه)

لندن

مدت زمان لازم جهت تعیین وقت سفارت انگلیس

واقعیت این است که نمی‌توان بطور دقیق مدت زمان لازم جهت تعیین وقت را تخمین زد. به‌دلیل ترافیک زیاد متقاضیان برای دریافت ویزای انگلیس، اکثراً پیدا کردن وقت خالی برای سفارت موجود نیست، اما تقریباً مدت زمان لازم حدوداً در طی ۲ الی ۳ هفته می‌باشد. با این وجود شما نگران نباشید این کار را به شرکت ساحل شنی درخشان بسپارید تا در مدت ۱۰ روز بتوانید وقت سفارت بریتانیا را دریافت کنید.

بریتانیای کبیر

وقت سفارت انگلیس در ایران (تهران)

از مزایای مراجعه به سفارت انگلیس در تهران برای انجام انگشت‌نگاری و ارائه مدارک، عدم نیاز به مصاحبه خواهد بود. مراجعین به دفاتر VFS در تهران، پس از ارائه مدارک و انگشت‌نگاری، پاسپورت خود را به سفارت تحویل‌داده و درنهایت، نتیجه درخواست ویزا به‌همراه پاسپورت طی ۲ الی ۳ هفته به آدرس پُستی متقاضی ارسال می‌شود.

وقت سفارت انگلیس در ترکیه

اگر کشور ترکیه (آنکارا یا استانبول) را به عنوان محل مناسب برای تعیین وقت سفارت انتخاب کرده‌اید باید برگه عبور از سفارت ایران در ترکیه را دریافت کنید. مدت زمانی که برای تعیین وقت در کشور ترکیه نیاز دارید تا مراحل ذکرشده صورت گیرد، دو روز کاری خواهد بود. برنامهٔ سفرِ تعیینِ وقت سفارت بریتانیا در کشور ترکیه را بگونه‌ای آماده کنید تا بتوانید تمام مراحل وقت سفارت انگلیس و ویزای انگلیس را با خیال آسوده به پایان برسانید و از نظر زمانی نگرانی نداشته باشید.

وقت سفارت انگلیس در امارات متحده عربی

اگر وقت سفارت بریتانیا را در کشور امارات تعیین کنید، می‌توانید بدون تلف کردن زمان تنها با پرداخت ۷۰ دلار از سرویس پاس‌بک استفاده کنید و نتیجه ویزای خود را دریافت کنید که البته این سرویس تعیین وقت سفارت (Passport Pass Back) برای کشور ترکیه هم صدق می‌کند.

بریتانیا

پادشاهی متحدسرویس‌های ویژه جهت وقت سفارت انگلیس

دو کشور ترکیه و امارات برای سهولت کار و تسریع در زمان تعیین وقت سفارت بریتانیا، سرویس‌های ویژه‌ای را برای متقاضیان در نظر گرفته‌اند که به شرح زیر می‌باشد:

 • سرویس Priority برای وقت سفارت انگلیس
  این سرویس نتیجه ویزای انگلیس را در طی مدت زمان ۵ تا ۸ روز کاری اعلام می‌کند.
 • سرویس Super Priority برای وقت سفارت انگلیس
  این سرویس نتیجه ویزای انگلستان را ظرف مدت ۲۴ ساعت برای متقاضیان صادر می‌کند، که برای متقاضیانی که در دریافت ویزای انگلیس و اطلاع از نتیجه وقت سفارت خود عجله دارند، بسیار مناسب است.
  البته استفاده از این سرویس جهت وقت سفارت انگلیس برای افراد دارای اقامت امارات می‌باشد و دیگر متقاضیان ایرانی نمی‌توانند از این سرویس استفاده کنند.
 • سرویس Passport Pass Back برای وقت سفارت انگلیس
  این سرویس با پرداخت هزینه‌هایی به صورت نقدی در سفارت صورت می‌گیرد. شما با خرید این سرویس در همان روز، گذرنامه خود را بعد از انگشت‌نگاری تحویل می‌گیرید و می‌توانید به ایران بازگردید. و سفارت طی مدت ۲۰ الی ۲۵ روز کاری نتیجه ویزای شما را صادر می‌کند و شما باید به سفارت مورد نظر برگردید و با اقامت ۲ هفته‌ای در کشور مورد نظر، ویزای انگلستان به شما ارائه خواهد شد.

شما با اخذ ویزای بریتانیا می‌توانید به کشورهای انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی سفر کنید. برای اخذ وقت سفارت بریتانیا (یا وقت سفارت انگلیس) و ویزای بریتانیا با متخصصین ما در شرکت ساحل شنی درخشان به شماره ۵۷۹۳۸ تماس حاصل فرمایید.

آدرس‌های VFS و TLS برای بریتانیا

آدرس VFS Global در ایران (تهران):

۰۱st Floor, Building No 11, Rachel Curey Avenue, Alvand Street, Argenti na Square, Tehran, IRAN

آدرس VFS Global در امارات متحده عربی (ابوظبی):

VFS Abu Dhabi Visa Application Centre, Shining Tower, Level 25, King Khalid Bin Abdel Aziz 26th Street, Adjacent to Khalidyah Mall, Abu Dhabi, UAE
PO Box 30023

آدرس VFS Global در امارات متحده عربی (دبی):

VFS Dubai Visa Application Centre, Wafi Mall, 3rd Floor, Falcon, Phase 2 Umm Hurair 2, Dubai, UAE
PO Box 114100

آدرس Teleperformance (TLS) در ترکیه (آنکارا):

TLScontact Ankara Visa Application Centre, Sheraton Business Centre, Noktali sokak, Kavaklidere, Ankara, TURKEY
PO Box 06700

آدرس Teleperformance (TLS) در ترکیه (استانبول):

Profili AVM, Cemal Sah ir Cad., Kat:4 No:138/a, Mecidiyekoy, Istanbul, TURKEY

چگونه وقت سفارت انگلیس بگیریم؟

مرکز ساحل شنی درخشان، نماینده رسمی اسکای‌لاین در ایران آماده خدمت‌رسانی در تعیین وقت سفارت انگلیس و اخذ ویزای انگلیس می‌باشد. برای درخواست مشاوره در مورد مدارک لازم اخذ ویزا و وقت سفارت انگلستان با شماره تلفن ۵۷۹۳۸ تماس بگیرید.

منابع

تصاویر

8 پاسخ
 1. وقت سفارت انگلیس

  مجردم هستم آیا این امر تاثیری داره یا نه برای ریجکت شدن؟ داشتن فرزند تاثیری درامتیاز نخواهد داشت.

  1. با سلام ، دوست عزیز به هر حال وابستگی خانوادگی تاثیر بیشتری در اکسپتی ویزا شما داره ولی این به معنی این نیست به هیچ مجردی ویزا ندهند و همین طور اگه شما دارای فرزند هستین شانس شما بیشتر خواهد بود ولی نظر آفیسر با درنظر گرفتن کل مدارک شما خواهد بود.

 2. وقت سفارت انگلیس

  دیشب خواب دیدم همسرم ۳تا بلیط هواپیما دستش بود برای
  خودم و خودش و پسر⚘:)
  امد تو جمع فامیل گفت حلال کنید.یکی ۲ روز دیگه واسه یه مدت زیاد تو نیستیم.

  خیلیا باورشون نمیشد و من هم خودم
  شوکه شدم:/
  پ ن پ:تصمیم گرفتیم مهاجرت کنیم
  حالا کی و چ وقت خدا داند!

 3. وقت سفارت انگلیس

  بعد از ارائه مدارک و انجام امور انگشت نگاری، وی اف اس به بررسی پرونده متقاضی می پردازد و چنانچه نقص
  یا تخلفی مشاهده نکند؛ ویزای درخواست.

 4. وقت سفارت انگلیس

  از پارامترهایی که می بایست در خصوص ازدواج در انگلستان مورد توجه قرار گیرد اثبات مواردی نظیر اثبات هزینه
  های زندگی به میزان ۱۸۶۰۰ پوند برای.

 5. ناشناس

  
  این پیام مشاوره و پیشنهاد مناسب برای کسانی است که می خواهند جوانب مطالب مثل به این مطلب مطالعه بیشتری داشته باشند

ارسال پاسخ

چهارده − ده =