درباره ساحل شنی

آژانس گردشگری ساحل شنی نماینده‌ی رسمی شرکت اسکای‌لاین در ایران است. ما فعالیت خود را ابتدا با نام اسکای‌لاین آغاز کردیم و مدتی بعد با نام ایرانی ساحل شنی به فعالیت خود ادامه دادیم. هدف ما در وهله‌ی نخست این بود که فرآیندهای گردشگری از جمله رزرو هتل، رزرو بلیط هواپیما، اخذ بیمه‌ی مسافرتی، اخذ ویزا، پیکاپ ویزا و البته رزرو تورهای داخلی و خارجی را برای متقاضیان این خدمات ساده کنیم و کاری کنیم که متقاضیان هر یک از این خدمات با آگاهی کامل سرویس مورد نظر خود را دریافت کنند.

تلاش ما این بوده و هست که شما عزیزان برای استفاده از هر یک از خدمات امور مسافرتی و گردشگری بهترین و مناسب‌ترین سرویس را در اختیار داشته باشید. ما باور داشته‌ایم و داریم که این امر از طریق یک سری راهبردها قابل حصول است و خوشبختانه در جاده‌ای که به این هدف منتهی می‌شود در حال حرکت هستیم و خواهیم بود.

شرکت ساحل شنی

چرا آژانس مسافرتی ساحل شنی؟

برای استفاده از خدمات هر شرکت قطعاً پرسش «چرا خدمات آن شرکت؟» پرسشی منطقی و قابل‌قبول است. زمانی که به دنبال خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل، سفارش تور خارجی یا داخلی، دریافت بیمه‌ی مسافرتی، اخذ ویزا و سایر موارد مربوط به مسافرت و مهاجرت هستید باید این پرسش را از خود بپرسید که «چرا از خدمات آژانس مسافرتی ساحل شنی استفاده کنم؟».

مهم‌ترین دلیلی که می‌تواند شما را برای استفاده از خدمات ما ترغیب کند این است که می‌توانید به‌صورت تلفنی به خدمات ما دسترسی داشته باشید. این به‌معنای آن است که قبل از استفاده از هر یک از سرویس‌های ما می‌توانید با کارشناسان ما در هر سرویسی به‌صورت کامل و بدون محدودیت مشورت کنید و بعد از دریافت اطلاعات کامل نسبت به رزرو یا خرید سرویس اقدام کنید.

زمانی که تمامی اطلاعات لازم را بدانید و در مورد سرویسی که می‌خواهید از آن استفاده کنید کاملاً آگاه باشید قطعاً بهتر می‌توانید نسبت به خرید بلیط هواپیما، رزرو تور خارجی، رزرو هتل و موارد دیگر اقدام کنید. این همان هدفی است که در همان ابتدا به‌دنبال آن بودیم و تمامی تلاش‌مان این بوده و هست و خواهد بود.

خدمات آژانس گردشگری ساحل شنی

اخذ ویزا

برای دریافت ویزای شینگن، کشورهای آسیایی، آمریکایی و بریتانیا می‌توانید روی خدمات ما حساب کنید.

ویزا

پیکاپ ویزا

پیکاپ ویزا یکی دیگر از خدمات ماست. بدون دغدغه و با اطمینان کامل از سرویس پیکاپ ویزای بریتانیا، کانادا و آمریکای آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. قطعاً تخصص و تجربه‌ی کارشناسان آژانس ساحل شنی در این زمینه بسیار به کارتان خواهد آمد.

اخذ وقت سفارت

برای دریافت وقت سفارت کشورهای شینگن و سایر کشورها و همچنین برای دریافت وقت فوری سفارت برخی کشورها می‌توانید از خدمات ما استفاده کنید.

رزرو هتل

رزرو هتل

هتل‌های اروپا، آمریکا و آسیا را پس از دریافت مشاوره‌ی رایگان از کارشناسان ما به‌صورت تلفنی رزرو کنید.