۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

ویزای کانادا | سفری به دومین کشور پهناور جهان

کانادا کشوری است با قوانینی سخت اما منطقی، امکانات رفاهی فوق‎العاده زیاد و همچنین جاذبه‌های توریستی و گردشگری فراوان؛ برای رفتن به کانادایی که در طول یک دهه اخیر با میزان نقاضای عجیب‌وغریبی از سوی عموم هموطنان عزیز‎مان مواجه شده است، بایستی در ابتدا اطلاعات کافی از نحوه اخذ ویزای این کشور و مدارک لازم جهت ورود به خاک به این کشور داشته باشید که برای اینکار میتوانید از طریق راه‌های ارتباطی با آژانس خدمات مسافراتی و گردشگری ساحل شنی، با ما در تماس باشید تا در کمترین بازه زمانی و همچنین هزینه‌ای کاملا مقرون‌به‌صرفه درصدد اخذ ویزای کشور کانادا و الصاق آن به پاسپورت شما مسافران ایرانی برآییم.

انواع ویزای کانادا

ویزای کانادا با آژانس ساحل شنیکانادا از جمله کشورهای پر تردد در جهان فعلی ما به‌حساب می‌آید که می‌توان با اهداف مختلفی از جمله توریستی و گردشگری به این کشور کاملاً جذاب و فوق‌العاده تماشایی سفر کرد. برای دریافت انواع روادید کانادا که در ذیل به توضیح موردی هر کدام از آنان برای شما خواهیم پرداخت، بطور کلی دو روش وجود دارد که یکی مراجعه مستقیم به سایت سفارت کانادا و ارائه درخواست خود مبنی بر اخذ یک کدام از انواع ویزای کانادا می‌باشد و دیگری مراجعه حضوری به سفارت این کشور است که متأسفانه باید بگوییم سفارت کشور کانادا از سال ۱۳۹۱ خورشیدی به دلایل سیاسی در ایران تعطیل شده است و با تمام این اوصاف، شاید بهترین گزینه برای انجام درخواست شما مبنی بر دریافت روادید کانادا، اعتماد و مراجعه به معتبرترین و کارآمدترین مجموعه فعال در زمینه‌های توریسم داخلی و بین‌المللی کشور عزیزمان ایران؛ یعنی آژانس خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان باشد. انواع روادید کانادا به دو دسته ویزای دائم و ویزای موقت تقسیم می‌شود که ما در این مطلب قصد پرداختن به ویزای دائم کشور کانادا را نداریم و می‌خواهیم در خصوص انواع ویزای موقت این کشور که به این شرح است صحبت نماییم:

ویزای توریستی کانادا یکی از پرطرفدارترین انواع ویزای این کشوربه‌حساب می‌آید که در طول چهار و یا پنج سال گذشته با شمار متقاضیان زیادی از سوی گردشگران و عموم ایرانیان ساکن در اقصی نقاط دنیا همراه بوده است. ویزای توریستی کانادا همان‌طور که از نامش نیز کاملاً مشخص است، تنها اختصاص به توریست‌ها و علاقه‌مندان سفر و بازدید از جاذبه‌های دیدنی و گردشگری کشور کانادا دارد و هیچ‌گونه امتیاز دیگری در هنگام حضور این دسته از افراد در خاک کشور کانادا همچون انجام معاملات کاری و یا اشتغال تحصیلی را برای آنان ایجاد نمی‌کند. درخواست و اخذ ویزای توریستی کانادا برای طیف گسترده‌ای از گردشگران ایرانی که قصد اقدام شخصی جهت تهیه این نوع از انواع ویزای کانادا را برای خود و یا سایر همراهانشان کرده‌اند، با توجه به بازه‌های زمانی خاص و گردشگر پسند این کشور مدرن جهانی کمی سخت و پیچیده قلمداد می‌شود و ممکن است شما هیچ‌گاه در آن برهه زمانی مدنظرتان به کشور کانادا نرسید که مثلاً از فلان جاذبه طبیعی در بهار و یا فستیوال اعیادی کانادایی‌ها بازدید به عمل آورید! به همین خاطر توصیه می‌کنیم با توجه به تمام کم و کاستی‌های مسافرتی به کشور کانادا در کشور عزیزمان ایران، در صورت تمایل ما را به عنوان مشاورانی زبده و کارشناسانی حرفه‌ای جهت تسهیل در امر دریافت ویزای توریستی کانادا انتخاب نمایید.

ویزای کانادا با آژانس ساحل شنی

روادید توریستی کانادا در حقیقت مهری است بر روی پاسپورت فرد متقاضی که وی را مجاز به حضور حداکثر شش ماهه بدون هیچ‌گونه وقفه‌ای در این کشور می‌کند. جالب است بدانید سفارت به تمام افسران و مسئولان کنسولگری خود اعلام کرده است که روادید توریستی را به شکل روادید مولتی این کشور برای متقاضیان دارای شرایط لازمه صادر نمایند. ناگفته نماند که روادید مولتی در صنعت توریسم داخلی بانام ویزای ۵ ساله ترویج یافته است.

دوستان و گردشگران عزیز ایرانی توجه داشته باشید که برای دریافت ویزای مولتی یا همان روادید ۵ ساله بایستی به تهیه چک لیست توریستی کانادا بپردازید تا بتوانید بدون هیچ‌گونه محدودیت زمانی وارد خاک این کشور شوید و هر بار نیز به مدت ۶ ماه در آن به گشت و گذار و بازدید از پتانسیل‌های جذاب توریستی واقع شده در بخش‌های مختلف این کشور بپردازید. لازم به ذکر است با توجه به اعتبار روادید توریستی شما گردشگران محترم تحت عنوان ویزای مولتی، شما عزیزان می توانید با پایان مدت اعتبار شش ماهه خود، برای مدت زمانی محدود (۵ تا ۶ ساعت) از مرزهای کشور کانادا خارج شده و مجددا به آن وارد شوید و از اعتبار شش ماهه جدیدتان نهایت استفاده را در این کشور ایده آل جهانی ببرید که البته در این بین مسائل مختلفی نیز وجود دارد که به هنگام ارتباط حضوری و یا غیر حضوری تان با آژانس خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان، ما شما را از وجود موارد و شرایط مربوط به این نوع روادید کانادایی آگاه خواهیم نمود.

ویزای کانادای خود را به ما محول کنید

گردشگران سفر توریستی و گردشگری به کشور کانادا توجه داشته باشند که با توجه به نوع درخواست اخذ ویزای شما بهترین گزینه برای جلوگیری از تلف شدن وقت و همچنین بر باد‎رفتن هزینه‌های گزافی که به جرات می‌توان گفت تاکنون ۹۰٪ متقاضیان اخذ روادید توریستی کانادا متحمل آن شده‌اند، مراجعه و انجام مشاوره با دفاتر و آژانس‌های معتبر، خوش‎نام و از همه مهم‌تر فعال و دارای رزومه‌ای درخشان در زمینه گرفتن ویزا و انجام سایر امور مربوطه جهت انجام هر چه راحت‌تر سفر توریستی شما دوستان گرامی به کشور کانادا از تمامی مرزهای این سرزمین است که بدون هیچ تعارفی ما می‌توانیم ادعایی بر حق در این خصوص را داشته باشیم و مجموعه خود؛ یعنی آژانس ساحل شنی درخشان را جهت عملی کردن آرزوی قلبی‌تان مبنی بر اخذ و دریافت انواع روادید کانادا خصوصاً ویزای توریستی کانادا را عنوان نماییم.

ویزای کانادا با آژانس ساحل شنی

همچنین بد نیست این را هم به عنوان نکته‌ای حائز اهمیت از سوی مجموعه گردشگری ساحل شنی درخشان در ذهنتان بسپارید که چیزی تحت عنوان ویزای تضمینی نه تنها برای کانادا بلکه برای هیچ کشور دیگری در این کره خاکی وجود ندارد و این تنها یک راه تبلیغاتی نه چندان اخلاقی برایشرکت‌ها و آژانس‌های نیمه معتبری است که قصد فریب دادن و سوءاستفاده کردن از وقت، هزینه و از همه مهم‌تر اعتماد مشتریان ایرانی خود را دارند. لازم به ذکر است که جهت اخذ روادید توریستی کانادا نیازی به حضور فیزیکی در سفارت این کشور جهت انجام مصاحبه نیست و در صورت بروز مشکل و یا شباهات فردی شاید از سوی سازمان مهاجرت کانادا برای شما پیامی ارسال شود که محتوای آن مبنی بر حضورتان در یکی ازسفارتخانه‌های این کشور در جهان باشد! که با این اوصاف به‎دلیل عدم فعالیت سفارت کانادا در ایران، ما بهترین گزینه جهت رفع این مشکل را ثبت ویزای کانادا از آنکارا و استانبول میدانیم. برای بهره‎مندی از نکات بیشتر و محول کردن امور سفر خود به ما، کافیست تلفن را بردارید و با شماره گیری ۰۲۱۵۷۹۳۸ با مشاوران دلسوز ما در تماس باشید.

1 پاسخ
  1. وقت سفارت کانادا

    ویزای سرمایه‌گذاری (Investores):
    برای اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلستان باید مبلغ معینی در
    یکی از شرکت­های سهامی انگلستان و
    مبلغ مشخصی نیز در.

ارسال پاسخ

8 + 7 =